Prečo sa nebáť odmietnuť chemoterapiu: - Blog-články anjelskej pomoci - Anjelská pomoc

Hľadaj
Slecinky.eu
Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

Prečo sa nebáť odmietnuť chemoterapiu:

Publikoval v Zdravie-info ·
Prečo sa nebáť odmietnuť chemoterapiu: Títo ľudia to dokázali a vyhrali

Čo nastáva v momente keď vám zistia rakovinu? Šok, zdesenie, beznádej, strach z budúcnosti, neistota čo s vami bude. V tomto momente ste najzraniteľnejší.

Hľadáte pomoc kde sa dá a máte tendenciu primknúť sa na prvú autoritu, ktorá v tej chvíli podá pomocnú ruku. Tou autoritou bohužiaľ bývajú práve neľudskí, falošní a prospechárski onkológovia.

Drvivá väčšina z vás však vo svojom vnútri chemoterapiu či rádioterapiu nechce. Preto sa práve v týchto úvodných zraniteľných momentoch vyvíja na vás silný psychologický nátlak.

Je to ako s prvým rande. To, čo rozhodne sú prvé minúty a prvý dojem.

V prípade tak vážneho rozhodnutia ako je výber liečebnej metódy rakoviny, je veľkou chybou robiť unáhlené kroky. Táto chyba vás môže stáť život. Doslova.

Cieľom dnešného článku bude povzbudiť tých z vás, ktorí ste sa v podobnej situácii ocitli, či ocitnete. V situácii, kedy budete postavený pred ultimatívny výber – akceptovať či odmietnuť konvenčnú „liečbu“ chemo- či rádioterapiou?

Byť či nebyť?

Jednoznačne byť a tieto stredoveké mučiace terapie odmietnuť. Ale čo v prípade operácie?

V prípade navrhovanej operácie, tá závisí na tom, aký veľký nádor je, kde sa nachádza a či ohrozuje iné blízko sa vyskytujúce orgány. Operáciu je možné pripustiť v tých závažnejších prípadoch. Inak ani tá sa neodporúča.

Položme si otázku: Čo vás dokáže zbaviť strachu v čase tejto hroznej diagnózy?

Je to predovšetkým znalosť, že rakovina sa dá vo väčšine prípadoch ľahko vyliečiť použitím metabolickej (prírodnej, alternatívnej) medicíny.

Druhým faktorom, ktorý vás vie zbaviť strachu je vedomosť, že existuje veľa iných ľudí, ktorí sa týmto spôsobom vyliečili. Ináč povedané referencie.

Strach vyplýva z nevedomosti, neistoty, nejasnosti. Preto sa dnes zameriame na odstránenie práve týchto faktorov. Urobíme viac menej sumarizáciu toho, čo sme na našej stránke publikovali za posledných 6 rokov.

Ponúkneme vám zopár výrokov slávnych ľudí na adresu konvenčnej onkológie, ďalej príbehy ľudí, ktorí sa za pomoci alternatívnej medicíny vyliečili a zároveň navedieme na články obsahujúce všetko potrebné pre alternatívnu liečbu rakoviny.

Výroky slávnych na adresu konvenčnej onkológie

Ak by som sám ochorel na rakovinu, nikdy by som sa nenechal liečiť v konvenčnom onkologickom ústave. Len ten pacient má nádej na vyliečenie, ktorý sa takémuto ústavu vyhne.“

-Charles Mathe, citovaný aj v knihe „Vyléčení rakoviny“

V budúcnosti sa dočkáme medicínskej verzie Norimberského tribunálu. Zverstvá, ktoré sa dnes páchajú v mene ortodoxnej medicíny, potláčanie život zachraňujúcich vedeckých poznatkov, nespočetné straty na životoch, mrzačenie našich tiel a nadmerné utrpenie…nemôže takto pokračovať aj naďalej…napokon budú títo zločinci a ich politickí lokaji postavení pred súd.

-Dr. Bruce Halstead

Pozbieral som 57 extrémne zdokumentovaných takzvaných zázrakov na liečbu rakoviny …a všetky mali jedno spoločné. Úplne zbavovali pacienta hnevu či depresií. A od toho bodu sa nádory začínali zmenšovať.

-Dr. Bernie Siegel

Zistil som, že ľudia s rakovinou sú vystrašení. Avšak nebudú počúvať mňa ani vás. Chcú počúvať niekoho, kto študoval 10 rokov, nosí biely plášť a urobí naoko všetko preto, aby vás vyliečil. Jedna moja kolegyňa mala agresívnu formu Hodgkingovho lymfómu. Vysvetlil som jej čo má robiť.

Ona mi na to odpovedala: Ja sa nebudem takto stravovať a nekúpim si odšťavovač za 250 či 400 dolárov. Ona miluje pendrekové cukríky, vždy ich má na svojom stole… Ľudia majú radi lieky, pretože doktori im dovolia jesť čo chcú… Spozoroval som, že ľudia bez rakoviny prijímajú moje rady oveľa lepšie ako tí, čo ňou trpia.

Ako hovorím svojim priateľom: rakovina je to najlepšie, čo ma postretlo. Naviedlo ma to na tú správnu cestu tak po fyzickej ako aj duchovnej stránke.

-nemenovaný liečiteľ rakoviny prírodnou cestou (ktorý sám rakovinu prekonal)

Liečba rakoviny nebude nájdená pod mikroskopom. Máte ju na tanieri.

-Paul Stitt (biochemik)

Čo vlastne robím? Pacientom s rakovinou dávam jednoduchú prírodnú stravu. To je všetko. Vezmem chorých z nemocnice, keď je im povedané, že nemajú viac ako hodinu či dve života. Ak je im tvrdené, že umierajú a že to je vedecky potvrdená diagnóza. Vo väčšine prípadov dokážem pomôcť aj takýmto pacientom.

-Dr. Johanna Budwig, sedem krát nominovaná na Nobelovu cenu za prácu „Ľanový olej ako skutočná pomoc“

Po viac ako dvadsiatich rokoch…špecializovanej práce som zistil, že netoxické nitrilosidy, teda Leatrile alebo vitamín B17 sú omnoho lepšie ako akékoľvek iné známe prostriedky na liečbu alebo prevenciu rakoviny…

-Dr. Hans Nieper

Pre mňa ako chemika trénovaného na interpretáciu údajov je nepochopiteľné ako môže väčšina lekárov ignorovať jasné dôkazy o tom, že chemoterapia spôsobuje oveľa, oveľa viac škôd ako úžitku.

-Dr. Alan Nixon Ph.D,  bývalý prezident Americkej chemickej spoločnosti

Skúsenosti čitateľov s prírodnými terapiami liečby rakoviny

V tejto časti vám ponúkneme zopár príbehov našich čitateľov a ich skúsenosti s aplikovaním alternatívnych metód liečby rakoviny. Zoberte si prosím ich príbehy ako inšpiráciu. Ak sa aj vy rozhodnete pre takúto liečbu, vezte, že nie ste sami. Nie je dôvod aby to, čo fungovalo u iných, nefungovalo aj u vás!

Ľudia z týchto príbehov našli v sebe odvahu čeliť presile a nátlaku zo strany lekárov. Keď to dokázali oni, dokážete to aj vy!

Príbeh pána Kúdelu – rakovina prostaty a Breussova kúra

Pán Kúdela vo svojom príbehu podrobne popisuje vlastné skúsenosti s liečbou rakoviny prostaty.

Ku svojmu článku prikladá aj dve prepúšťacie správy a dokument vo Worde, kde dopodrobna popisuje diétu inšpirovanú knihou Rudolfa Breussa.


V tomto článku sa pani Rút zmieňuje o udalostiach, ktoré nasledovali po tom, ako jej manželovi bola diagnostikovaná rakovina žalúdka.

Popisuje zlé skúsenosti s konvenčnou onkológiou pri predošlom výskyte rakoviny v rodine a ako sa rozhodli tento krát zvoliť odlišný prístup. Ten sa im napokon aj vyplatil.


Čitateľ Róbert sa s nami podelil o svoj strastiplný príbeh liečby rakoviny hrubého čreva u svojho otca.

Popisuje v ňom zápas s veternými mlynmi tak na strane pacienta, ako aj na strane onkologického systému. Jeho otec svoj boj napokon bohužiaľ prehral.

Všetko vynaložené úsilie však nebolo márne. Pomerne obsiahly Róbertov príbeh dopodrobna odhaľuje úskalia a strasti, ktoré musia rodinní príslušníci pacientov veriacich vo falošnú autoritu onkológov často podstúpiť.


Príbeh o boji dvoch rozdielnych svetov a dvoch pacientoch. Jeden svoj boj prehral, druhý vyhral.

V čom bol medzi nimi rozdiel? Ten prvý sa bohužiaľ nechal nahovoriť klamstvami ríše zla. Napriek tomu, že videl plody toho lepšieho sveta, temné sily boli v jeho prípade silnejšie.


Povzbudivá skúsenosť čitateľky, ktorá mala v čase diagnózy fibrómu jednu veľkú výhodu oproti väčšine iných pacientov – bola informovaná.

Tento príbeh je výbornou ukážkou toho, ako vás informácie vedia zbaviť strachu a dať vám opraty osudu späť do vlastných rúk.


Podrobný popis ako čitateľ za pomoci alternatívneho prístupu liečil rakovinu prostatu pomocou MMS a čínskych byliniek. Dozviete sa aj veľa zaujímavých skutočností o jeho útrapách s lekármi.

Tí mu najprv zatajovali zlepšujúci sa stav choroby po aplikovaní prírodnej terapie.

Po následnom odmietnutí rádioterapie ho dokonca odmietali ďalej vyšetrovať. Nesporne ide o ďalší dôkaz bezcharakternosti onkologickej mafie.


Ďalší povzbudivý príbeh úplného vyliečenia. Čitateľ popisuje protokol, ktorý nasadil u svojho otca na rakovinu hrubého čreva. K vyliečeniu došlo za neuveriteľne krátky čas – len jeden mesiac.

Nechápaví lekári vyliečenie neveriacky potvrdili. Ako sa ukazuje, alternatívna liečba rakoviny dokáže pri jej dôslednej aplikácii zaúčinkovať niekedy naozaj veľmi rýchlo!


Čitateľka uvádza pomerne obsiahly popis na viacero tém ako rakovina, lymfóm, HPV vírusy i žlčníkové kamene.

Okrem podrobného popisu vlastnej liečby ďalej poskytuje odkazy na zdroje, ktoré jej úsiliu ku zdraviu výrazne pomohli.


Čitateľka Darina sa vo svojom príbehu opisuje svoje pocity po tom, ako jej v nemocnici bez jej vedomia a súhlasu vyoperovali nielen zasiahnuté uzliny, ale aj samotný prsník.

O tomto neetickom prístupe a neinformovanosti pacientov, čo ich čaká, sa podrobnejšie zmieňuje aj čitateľka Ľubka v našom nedávnom článku.

Po svojej neblahej skúsenosti čitateľka Darina následne odmietla navrhovanú rádioterapiu a ďalšiu liečbu zamerala na duševné aspekty príčin rakoviny.

V článku sú uvedené aj kontakty na niekoľko lekárov zastávajúcich alternatívne pohľady, ktorí jej výrazne pomohli.


Príbeh so šťastným koncom. Príbeh o malom chlapcovi, ktorému bol diagnostikovaný nádor na mozgu. Ako tomu zvyčajne býva, konvenčná „liečba“ nebola účinná.

Preto sa rodičia obrátili na alternatívnu terapiu pomocou MMS. Svoje rozhodnutie neoľutovali. Keď malo dôjsť k druhej operácii hlavy, nebolo už čo operovať.

Kiež by podobných šťastných koncov, ako je tento, bolo viacero…

Treba k tomu len dve veci, ktoré sme tu už viackrát spomenuli: nebáť sa a byť informovaný.

Prestaňme veriť vo falošnú autoritu bielych plášťov, ktorým záleží viac na ich vreckách ako na životoch svojich pacientov!

Všetko potrebné k alternatívnej liečbe rakoviny

V tretej časti tohto článku vás, ako sme v úvode sľúbili, navedieme na články dopodrobna popisujúce alternatívne spôsoby liečby rakoviny. Všetky články môžete nájsť v kategórii Rakovina.

Na tomto mieste uvedieme tie najdôležitejšie z nich:


Ide o najobsiahlejší a zrejme najvyčerpávajúcejší (uf, to je ale dlhé slovo) článok o liečbe rakoviny, ktorý nájdete na slovenskom internete. Zameriava sa na takmer všetky aspekty liečby – stravu, doplnky, detoxikáciu, psychiku, cvičenia a podobne.

Prezradím vám jedno malé tajomstvo ohľadne miesta, kde bol tento článok napísaný. Bolo to v Lhase v Tibete. Tak zrejme bude mať aj nejakú špeciálnu duchovnú hodnotu, kto vie?

Niektorí neprajníci teraz možno povedia toto: Lhasa leží približne 3800 metrov nad morom a je tam málo kyslíka. Autor uvedeného článku ho možno napísal v delíriu pod vplyvom slabého okysličenia mozgu… Možno!


Tento článok nadväzuje na predošlý a udáva skrátené podanie najdôležitejších vecí pri alternatívnej liečbe rakoviny. Vo svojom závere uvádza takzvané onkologické desatoro, teda desať princípov alebo prikázaní, ktoré by mal každý onkologický pacient dodržiavať.


Na tomto mieste sa dozviete všetko potrebné o metóde liečby rakoviny pomocou vitamínu B17 (leatrile, amygdalin). Nájdete tam link na dokument vo Worde obsahujúci kompletný popis terapie.

Tiež sú tam uvedené linky na ďalšie užitočné zdroje týkajúce liečby rakoviny pomocou vitamínu B17.


V súčasnosti sa liečba rakoviny pomocou MMS stala pomerne aktuálnou, ak nie priam módnym trendom. Avšak okolo nej panuje veľa nejasností a dohadov. Preto sme sa rozhodli zosumarizovať dostupné informácie a podať na túto metódu ucelený pohľad.

Snáď najdôležitejším aspektom prírodnej liečby rakoviny je strava. Tejto téme sme na stránke venovali dva špeciálne články, ktoré sú výňatkom z knihy Rakovina – prečo stále umierame bez poznania pravdy.

Uvedené dva články zaoberajúce sa stravou nájdete tuto:Doteraz uvedené články sa zaoberajú rakovinou vo všeobecnosti. Ich princípy a odporúčania je vhodné uplatniť pri akomkoľvek type rakoviny.

Pre konkrétne typy rakoviny sme publikovali články poukazujúce na niektoré špecifiká, na ktoré je dobré sa zamerať pri tom-ktorom type rakoviny. Tuto tú odkazy na uvedené články:

rakovina hrubého čreva, rakovina krčka maternice, rakovina prsníka, rakovina pečene, rakovina ústnej dutiny, rakovina žalúdka a tenkého čreva

Záver

Ak typ rakoviny, ktorý sa týka vás, alebo pre vás blízkej osoby nie je uvedený vyššie, v takom prípade uplatnite zásady spomenuté v ostatných článkoch.

Konvenčná onkológia zvykne rakovinu klasifikovať do možno sto rôznych poddruhov.

Čo si však neuvedomuje je to, že príčiny všetkých typov sú v princípe rovnaké. Preto namiesto sto rôznych druhov liečebných protokolov je možné použiť jeden a ten bude účinný sa všetky druhy rakoviny.

Aby však bolo jasné – neexistuje len jedna alternatívna terapia. Existuje ich veľké množstvo. Tie je potrebné vhodne skombinovať do jedného uceleného liečebného protokolu a ten potom vhodne použiť.

Dúfame, že sme vám týmto článkom priniesli užitočné informácie, ktoré teraz budete vedieť ľahko uplatniť v praxi. A nezabudnite – pre úspešnú liečbu rakoviny sú potrebné dve veci :
1.Nebáť sa
2.Informovať sa

Potom rakovina ani konvenčná onkológia nemajú šancu!


Spracoval: Badatel.net
Žiadne komentáre


Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky