15/ Aj takto môže vypadať anjelská ochrana. - Blog-články anjelskej pomoci - Anjelská pomoc

Hľadaj
Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

15/ Aj takto môže vypadať anjelská ochrana.

Publikoval v ♠ Moje príspevky-Novinky ·
Môj vlastný príbeh z dnešného rána (15.2.2016)
Idem ráno do práce a ako dopravný prostriedok použijem auto. Otvorím bránu, vložím veci do auta, všetko je O.K., kým nesadnem a nechcem naštartovať. Vkladám kľúč do spínacej skrinky a nie a nie ho tam vložiť, otočím ho v ruke z jednej a z druhej strany a nie a nie ho zasunúť. Nechápem...! Pripadám si ako v sne...spím?!...som hore?! chvíľami som mala pocit, že sa mi to sníva. Skúšam či kľúč funguje...stlačím...počujem "cuknutie" a auto sa zamkne.Takto to skúšam pár krát hore - dole... a konštatujem = elektrika je v poriadku, dokonca aj svetlá svietia....dokelu, čo tomu teda je???


Skúšam znova vložiť kľúč do spínacej skrinky ...a nič...akoby to kľúč z môjho auta ani nebol, spínacia skrinka odmieta kľúč prijať....ani len špičku. V tom ma napadlo, že budem meškať do práce , už to trvá pridlho - cca:13min. Teraz čo??? Vyšlem prosbu k arch.Michaelovi (ten si vie poradiť so všetkými technickými záležitosťami a prístrojmi) a idem do tašky po telefón, že si zavolám taxi, nakoľko bicykel je prepichnutý (ako zákon schválnosti) a už spletám a spájam všeliaké možnosti, čo a ako....
Sadám opäť k volantu že idem telefonovať a že ešte raz "skúsim"....vkladám kľúč do skrinky....a šup..je tam...úplne bez problémov, tak ako vždy pre tým...prebehnú mnou zimomriavky...nechápem....otočím kľúčom, naštartujem a užasnutá odchádzam. Rozmýšľam, čo to malo byť? Usmejem sa a posielam "ďakujem" do neba, nezvyknem len jedno, ale v eufórii ďakujem aj 10x. Takáto "porucha" sa mi nikdy ešte nestala. A teda, ak to bola porucha, mala zostať poruchou do odstránenia, nie?
Hneď však ako sa rozbieham mi prichádza informácia:  " Potrebovali sme Ťa  trošku zdržať, aby si sa nestretla s iným autom."
Trošku ma to šokuje, ale zvykla som si, že všetko má svoj význam. Nikdy sa nedozviem, čo sa mi malo stať, ale som rada, že som sa o tom nepresvedčila na vlastnej koži.
Viem, že som pod "anjelskou ochranou" a vždy v bezpečí, mám to tak nastavené, že ak by mi niekde niečo vážne hrozilo, nech tomu zabránia.Samozrejme pokiaľ nenadišiel môj čas na odchod, alebo pokiaľ tá situácia, ktorá sa má udiať nie je mojou skúškou a teda ju treba "absolvovať"
Ako vidíte, aj takto môže vypadať "ochrana z hora" .
Prajem vám pekný a úspešný týždeň a verte, že aj vy ste chránení...
P.S. do práce som prišla na minútu presne....
s láskou Janka
Žiadne komentáre


Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky