12, Odkaz pre mňa... - Blog-články anjelskej pomoci - Anjelská pomoc

Hľadaj
Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

12, Odkaz pre mňa...

Publikoval v ♠ Moje príspevky-Novinky ·
Keď dávaš viacej, ako prijímaš, do nerovnováhy príjmu a výdaju sa dostávaš. Uvedom si moja, že nie všetci, takto dostávajúci , za to stoja. Častokrát proti Tebe broja.Neprajníctvo a závisť je nepekná vlastnosť, raz ich to dobehne, už toho bolo dosť!!!Zatvoria si hojnosti most. Chráň si svoje energie, schopnosti, trénovala si ich desaťročia, nič sa nedá predbehnúť, skúsenosti treba tréningom nadobudnúť. Urýchlenie bez nepochopenia konkrétnej situácie,či  preskočenie problému, spôsobí len ďalšie blokády, zastavenie a nedôveru.
Chráň si svoje energie, skúsenosti a schopnosti, nevydávaj viac ako dostávaš, nemíňaj ich z prílišnej dôvery a o človeku nevedomosti.
Kto z úprimného, pokorného ♥ dáva, tomu sa ešte viacej  šťastia a úspechu dostáva, ale len pokiaľ viacej nedáva, ako dostáva... Niekedy hádžeš perly naspäť do mora, v domnení, že more sa o ne postará. Akonáhle však svoje energie pre nevedomých, so zavretým srdcom míňaš, do disharmónie sa dostávaš a navnivoč energie míňaš, seba vyčerpávaš a ponaučenie - výchovné vzápätí dostávaš.
Tvoje energie boli priveľmi otvorené, nevyžiadané rady i dobré nápady - nepochopené, egom iných nevďačnosťou pošliapané...
"Pamätaj Ty a vy ostatní, vesmírne zákony platia pre každého bez výnimky, každý dostane odmenu v zmysle: čo vyšleš vráti sa späť, či chceš, alebo nechceš."
Aj keď mi to dlhšie trvalo, pochopenie a uvedomenie nastalo, pravda a nemilé prekvapenie z podvedomia do vedomia na povrch vyplávalo....      "Milujem Ťa - Prosím, odpusti mi -   Ospravedlňujem sa Ti  -  Ďakujem Ti ! "

arch.Michael, Rafael, UrielŽiadne komentáre


Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky