!!! Výzva týchto dní !!! - Blog-články anjelskej pomoci - Anjelská pomoc

Hľadaj
Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

!!! Výzva týchto dní !!!

Publikoval v Zdravie-info ·
Upozornenie!!!!
Určite ste si všetci všimli, že som nepridala žiadny článok, alebo vyjadrenie k situácii s týmto nemenovaným vírusom. Dám iba tento krátky príspevok, ktorý  je  podobný článku nižšie.
Vážení, uvedomme si, to stále omielané : "že čomu venujeme pozornosť a myšlienky - tak to rastie a silné emócie spojené so strachom zo smrti, to veľmi silno umocňujú a teda majú tendenciu sa naplniť."  Ja viem, že tým sa k situácii nevyjadrím, ani ju neobjasním a ani nemám čo, všetko sa dozvieme v pravý čas a verte, pravda výjde najavo a ja nechcem svojou pozornosťou tomu dávať energiu.
Je dôležité konečne už otvoriť oči a naučiť  sa čítať medzi riadkami....čo si ale máme uvedomiť, že táto situácia a to, že sme doma, nám dáva príležitosť popremýšľať nad sebou, nad svojimi životmi, vzťahmi a vyjasniť si, ako ďalej chceme žiť. Dostali sme šancu na reset života. Vyjasnime si každý sám v sebe, v spojení so svojím ♥, čo chceme od svojho života, či len ďalej slepo kráčať a život v otroctve prežívať, alebo si uvedomiť  a pochopiť, kto vlastne sme, odkiaľ prichádzame, čo tu robíme a kam kráčame. Uvedomme si, že máme aj inú, nie len fyzickú podstatu a neskutočné schopnosti a možnosti - ako duchovné bytosti. A preto zamerajme pozornosť na to, čo v živote chceme, kam túžime dôjsť, čo chceme prežiť a pritom len neživoriť, ale náš život aj tvoriť. Presne dopodrobna si vizualizujme vo farbách, zvukoch a hlavne pocitoch, ako by mal náš život vyzerať a nebudeme sa stačiť čudovať, ako rýchlo sa nám naše sny a vízie začnú napĺňať, vypnime televízory, rádia a zapnime svoje ♥, pretože aby zmena nastala potrebujeme svoje vibrácie zvyšovať a to dokážeme len vtedy, pokiaľ budeme svoju pozornosť k želanej zmene zameriavať....♥
Prajem Vám krásne prebudenie a pravdivé uvedomenie...
s láskou Janka♥

www.anjelska-pomoc.sk/web

*************************************************************************

Taunia Atiriamin:
Opět pro ty, kteří to se sebou myslí vážně….
...každou sebemenší pozorností kterou upíráte ke koronaviru živíte svou energií někoho, kdo stojí za touto celou záležitostí a kdo z ní profituje. Za oponou zvanou koronavir se odehrává největší souboj o moc, kterou planeta kdy zažila. A jediné, co s tím může udělat každý jedinec, je obrátit svou pozornost k sobě. Nepopírejte to, co se děje, nemusíte před tím zavírat oči a utíkat. Stačí to zvědomit, ale nevěnovat tomu celé hodiny, dny a týdny pozornost. Pokud chcete tvořit krásnější a bezpečnější svět, tlučte na bránu své duše. Dotazujte se, proč jste přišli a jaká vaše činnost s ní nejvíce rezonuje. Kde jste jí nejblíže? Činnost, ve které vás oblažuje, osvěžuje a omlazuje proud vaší vlastní jedinečné esence. A dělejte to!!! Protože lidé, kteří konají v největším souladu a propojení s vlastní duší jsou zdraví, neovladatelní a svobodní. Jejich kroky vede Vesmírná Inteligence. Teď je další šance na nový začátek. Ten, kdo činí v souladu se svou duší přináší Ráj na Zemi. Pro mnohé to bude výzva. Dostat se do vědomého spojení a do souladu s vlastní Vyšší Podstatou bude proces. Ale jasný záměr a ryzí touha podtržená silou vašeho rozhodnutí otevře jednoho dne nebeské brány do největší a pravdivé jistoty, kterou může Bytí nabídnout.

©Taunia
www.slunecnabrana.cz
www.mistrovskekrystaly.cz
Žiadne komentáre


Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky