Vírua a choroba... - Blog-články anjelskej pomoci - Anjelská pomoc

Hľadaj
Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

Vírua a choroba...

Publikoval v Zdravie-info ·
Najrýchlejšia cesta ako pustiť vírus do svojho tela, je báť sa ho. Strach je chlad, ktorý treba prehriať

Z pohľadu energetických cyklov, ktoré ovplyvňujú počasie a zdravie , sme tu do 21. 1 mali silný oheň, ktorý podporoval Austrálske požiare, slabú zimu a zápaly v tele. Od 21.1 ho vystriedal silný chlad. Trochu sa ochladilo a požiare sa zmiernili. Energiu chladu si však nesie aj jeden aktuálny problém. Vírus. S vírusom pracujeme vždy ako s energiou chladu a preto sú výsledky veľmi dobré. Ak sa chcete pred vírusmi chrániť, treba posilniť obrannú energiu (wei qi) a hlavne jej Yangový, zahrievajúci aspekt. Môžeme to spraviť technikou moxovania bodu LR3, o ktorom som písal v minulom článku. Pomôžu taktiež body LI4, LU9, ST36, LI11 alebo KI7. Všetky body môžete nájsť podľa tejto značky na Googli. Ak ste už boli napríklad na kurze moxovania, dobre ich už poznáte.   

Momentálne prechodové obdobie je spojené s chladom. Toto problematické spojenie si väčšinou vyberie daň vo forme epidémií, chrípok, viróz, stresu, nepohody, hnevu.. Toto sa nedeje len teraz, ale deje sa to už tisícročia.

Techník na to, aby človek nedostal žiadny vírus je stovky. Spomínané, moxovanie, akupunktúra, bylinky, strava, cvičenie. Ak ste absolvovali kurz konštitučného stravovania, v tomto období vyberajte hlavne potraviny teplej povahy s tropizmom hlavne k pečeni, obličkám a pľúcam.

Je tu ešte jeden faktor, ktorý pomáha vírusom do človeka ľahučko vstúpiť. Je to strach.  Strach si nesie veľmi veľa chladnej energie. Ako náhle sa táto emócia spojí s chladnou stravou, slabou wei qi, nestabilným obdobím spojeným s chladom a stresom – máte ho v sebe. Našťastie aj tu sa dá pekne čarovať, ale už je to zložitejšie a v praxi to žiaľ býva tak, že málokto si môže obstarať kvalitnú pomoc v krátkom čase. Preto mnohonásobne zdôrazňujem prevenciu.

Najrýchlejšia cesta ako pustiť vírus do svojho tela, je báť sa ho. Preto si o 7 večer radšej namiesto pozerania správ zameditujte, alebo sa choďte prejsť. Svet to bez vášho znepokojenia určite zvládne a vy si ušetríte zdravíčko:)

Filip FB
Žiadne komentáre


Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky