Návštevná kniha - Anjelská pomoc

Hľadaj
Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

Návštevná kniha

Návštevná kniha,recenzie- napíšte vaše skúsenosti, názory, spätnú väzbu ...ďakujem . Janka♥
25 Komentáre


1 2 3 >>
2019-10-21 10:54:28
reakcia na príspevok:
Ľudka 2019-10-20 20:12:59

Ľudka, veľmi pekne ďakujem za Tvoj príspevok. Viem veľmi dobre o čom hovoríš, veď už sa nejaký ten piatok poznáme...☺ bolo mi cťou Ťa stretnúť, priniesla si do môjho ale aj do životov druhých ľudí veľa poučného a veľa smiechu a dobrej nálady. Ďakujem, že si...♥
s úctou Janka♥
Ľudka
2019-10-20 20:12:59
Dobrý večer Janka,
ja zažívam pozitívne zmeny. Počas semináru som si požiadala o odvahu a ja som nadobudla odvahu a zdravé sebavedomie, čo mi veľmi pomáha 🌞.
A v práci ľudia na mňa reagujú inak, vravia mi, že vyžarujem pozitívnu energiu, len čo prídem do práce. Že stačí moja prítomnosť, úsmev a majú krajší deň. Dokonca mi na zábave cudzia žena povedala, že takého človeka ešte nestretla. Používam techniku hoponopono - aj na Gabka som to použila, pretože ja nechcem mať so žiadnym človekom problém, nie s ním, aj keď som už pochopila. Bolo to o ňom krásne a výstižne napísané aj v anjelských písmach, čo napísali aj dievčatá na seminári, za čo Ďakujem a všetky mi sadli.
Čo dodať? Stačí len uveriť a nechať sa viesť. Ja verím. Aj keď som dokončovala situáciu s Gáborom ozvali sa na druhý deň moji kamaráti, čo sa neozývame až tak pravidelne a zrovna vtedy. A ja som pocítila, že ma má niekto rád a na nie je to náhoda, celý Vesmír sa spojil, aby som pocítila silu priateľstva. A v práci všetkým vysvetľujem, že s Gáborom nemusím byť partnerka, ale si ho vážim ako Človeka a to, že som sa doňho zaľúbila malo iný význam, posulo ma to vpred a ja sa nehnevám. Ale nevysvetľujem to zbytočne, múdry to nepotrebuje a hlúpy nepochopí.

Vďačím Ti Janka za veľa.
S láskou, úctou, pokorou a anjelskou ochranou
Ľudka
Anjelská-pomoc
2019-08-02 12:40:37
Janka - ďakujem pekne za spätnú väzbu. Veľmi si toho vážim.☺♥ Čistenie akékoľvek má silu, má svoj význam.
Janka -anjelska pomoc
Jana
2019-08-02 10:34:17
Dobrý deň , chcem sa poďakovať Janke za anjelské písmo a čistenie vzťahu, veľmi mi to pomohlo ... nebudem vypisovať ódy, jednoducho veľké ĎAKUJEM :-)
Nikola
2018-10-28 20:39:37
Dobrý deň prajem 🙂ďakujem, ďakujem za vás, za to co robíte pre ľudí, pre tých ktorí nevedia ako ďalej... Prednedávnom som vám napísala a poprosila Vás o anjelsku návštevu... Nikdy predtým som o tom nepočula a priznám sa ani som tomu moc neverila ale... Cítiť ich tu, vnímať ich energiu, vidieť a cítiť čo všetko dokáže ich prítomnosť je úžasné... Ďakujem Vám za to 🙂Ďakujem za pomoc 🙂
Marek Medved
2018-06-29 17:39:43
Celkova spokojnost s vypracovanimi pismami.
Uz len poriadne ocistit srdecnu cakru.

Nedavno som si kupil andelske karty od autorky Doreen Virtue (Andelsky tarot Andelu straznych;Andelske karty (modro zlaty obal),Andelske rady(zlato fialovy obal),Andele kristalu(modry obal)).
V plane (asi) ta svatena voda v spreji.

@Dost casto sem chodim citat clanky : kominukacia andelu cez hodinky;a ine....Andelske cisla... O Anjeloch vlastnim 14 kupenych Ebook
:D
Ľudka L.
2018-01-22 11:32:55
Ďakujem Janka za výrobu kartičky presne pre mňa :) Verím, že splní účel, pôsobí na mňa veľmi pozitívne :)
Sviečkam som sa tiež potešila, anjeli budú pracovať a ja pri nich meditovať, ponoria sa do mňa, naplnia ma do dna
Martina
2017-12-29 20:02:55
JANKA - je skvelá žena s veľkým srdcom...v decembri som absolvovala úžasný seminár pod vedením Janky a stretla som tam neskutočne skvelých ľudí, bol to nádherný víkend, vďaka Janke sme prežili kopec zábavy a smiechu, dalo mi to mnoho...nedá sa slovami opísať...teším sa opäť nabudúce...Janka patrí Ti veľké ďakujem!
Andrea
2017-10-31 19:29:48
Dakujem za Vase nasmerovanie,uz v maji 2016. Venujem sa lieceniu, zbavovaniu bolesti, a ako pisete, robim to srdcom..drzim sa hesla co som dostala zadarmo, zadarmo I davam..tiez citimciti, ze som na dobrej ceste..tak ako verim,co ste mi vtedy napisali,ze som vteleny anjel, verim I Vasmu dnesnemu odkazu a tak to I citim..este raz dakujem z celeho srdca..
Andrea
2017-10-31 18:48:16
Dakujem Vam mila Janka, uz druhy krat som dostala od Vas odpoved. Vazim si Vas cas, za rok som sa posunula v poznani, aj na dialku citit Vasu dobru energiu.
1 2 3 >>
 
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky