♠ Moje príspevky-Novinky - Blog-články anjelskej pomoci - Anjelská pomoc

Hľadaj
Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

16/ Urieknutie, porobenie -"zočú"

Publikoval v ♠ Moje príspevky-Novinky ·
!!! mačky milujem a táto na obrázku s tým nemá nič spoločné, je len na ilustráciu."

V poslednej dobe veľmi často riešim ľudí, ktorým je z nevysvetliteľných dôvodov veľmi zle, ale lekár nič nezistí, ďalej detičky, ktoré v noci nemôžu spať, budia sa, plačú, alebo po príchode z prechádzky domov začnú vracať, sú nepokojné, stále plačú... a rodičia si nevedia rady...nevyspia sa ...potom sú nervózni, podráždení a problém je na svete.


Tak, čo sa to deje???   

*Dieťa, alebo človek bol urieknutý.*

A pritom existuje jednoduchá odpoveď a aj riešenie. Lenže častokrát ego toho človeka, alebo hrdosť nedovolí pripustiť, že také niečo sa môže diať a nieto ešte jemu. A odbije to v zmysle: "To je blbosť, babské báchorky, mágia neexistuje,, na také somariny ja neverím.
No moji milí, či veríte, alebo neveríte, život  aj všetko tu vôkol - je energia, aj to čo relatívne na živé nevyzerá - je živé... vďaka Bohu (Vesmíru).

To neznamená, že keď niečo nevidíme, že to neexistuje!

Detičky a niektorí ľudia, sú veľmi hákliví na urieknutie, alebo "pohľad z očí". Tým že sú deti energeticky veľmi otvorené, sú schopné veľmi  ľahko prijímať  a vysielať energiu a tým pádom prijímať aj energiu negatívnu, alebo energiu, ktorá s ich čistou dušičkou a s ich čistým vyžarovaním jednoducho neladí. No a stačí, keď sa na ne pozrie niekto energeticky negatívny, chorý, psychicky labilný  a prebehne výmena energie práve cez oči a nevinné bábätko má v sebe energiu s ktorou nesúzni a nevie si rady.  Preto príde potom nekľud, nepokoj, plač, zvracanie = obranný mechanizmus tela, alebo esencia duše urobí všetko možné, aby sa tejto negatívnej informácie zbavila.
Tým, že takúto možnosť nepripustíte, ubližujete svojmu dieťaťu ešte viac, pretože ono trpí, nevie ani povedať, čo ho bolí, len plačom a nepokojom dáva najavo, že niečo nie je v poriadku. A vy svojou nevedomosťou, ale častokrát i pýchou mu nepomôžete a pritom riešenie je veľmi jednoduché a naozaj tieto "babské rady a návody" fungujú. Ale to pre niekoho nie je moderné, nie je to "IN" .
Naše babičky boli  v tomto smere omnoho múdrejšie, bárs žili v minulom storočí bez televízie, internetu, mobilov a všetkých vymožeností, v tomto smere žili samé so sebou so svojím cítením, so svojou intuíciou a s prírodou, kdežto my, hrdí používatelia moderných vymožeností, bez FB si ani s prepáčením "neprdneme" . Na všetko máme riešenie, aplikácie, prístroje... len na jedno zabúdame: "zabúdame žiť sami so sebou, zabúdame žiť cez svoje ♥, nepočúvame svoju intuíciu , ale radšej si to "vygúglime" a častokrát tie rady a informácie tam bývajú schválne mätúce, mylné, v snahe nám nie pomôcť, ale nás pomýliť  (ale o tom niekedy inokedy)
Kto tomu neverí a nepomôže si, tak sa vytrápi aj 4-7 dní, kým sa táto energia vytratí, vyprchá.

Pozor ale!!!
Energia pomaly vyprchá, ale informácia a stopa v energetickom poli človeka zostáva...

Sú prípady, keď sú útoky (to sú ale už vedomé útoky) tak silné, že dieťa, alebo človek je na umretie. A nevedia si rady, ani v nemocnici...

Druhy urieknutia, porobenia, "zočú"  = 2 =
1, vedomé  = človek , ktorý je vlastne nešťastný, ktorý si je vedomý svojej "negatívnej" sily,  sa vyžíva v tom konať zlo. Závidí, nenávidí, žiarli, domýšľa si, robí mu radosť , keď iní trpia....
napr: suseda, kamarátka, švagriná  - závidí  vám vnúčika,majetok,auto, chlapa,  lebo je nešťastná, že vy máte a ona nemá. A tak Vám v rámci závisti niečo pošle, aby sa vám až tak nedarilo, alebo ste o to prišla. Tu by bol možno vhodnejší názor "porobenie", či "mágia" , lebo to človek robí vedome.
2,nevedomé = človek, ktorý o tom ani nevie, že niečo také dokáže. Ale poznávacím znamení pre vás je, že v jeho prítomnosti sa necítite dobre, niečo vám na to človeku nepasuje, cítite napätie a to isté vycíti aj vaše dieťa. Tak do budúcnosti je vhodné sa takýmto ľuďom  radšej vyhýbať.
"jééé, aké pekné dievčatko...."Bože a tým našim sa stále nedarí...."  povie  vaša suseda a tá bezmocnosť a žiaľ a možno aj závisť - šup a objekt záujmu -dievčatko- dostalo "šupu" a pokiaľ  má pyšných rodičov, tak o rušnú noc bez spánku majú postarané.

A podobne je to aj s dospelými, poznávacím znamením u dospelého je : slabosť, zvracanie, pocity na odpadnutie, potenie (pot veľmi zapácha), situácia sa ani po 3 dnoch nezlepšuje. Nevoľnosť prichádza z ničoho -nič a človeka dostane doslova do kolien a do postele. Zo zdravého, vitálneho človeka, plného energie behom chvíľky je doslova "lazar"
Urieknutie a porobenie dokážu tak dobre ženy, ako aj muži.

Prevencia:
* červený náramok, stužka, šnúrka na tele dieťatka (nie v kočíku) na ručičke, na nožičke - na tele, aby sa ho dotýkala. Vôbec nie je potrebné, aby ju bolo vidieť. Treba dať vyrobiť, upliesť, za týmto účelom pre konkrétne dieťa.
* u dospelého človeka tiež náramok , stužka, šnúrka, ideálne vyrobená konkrétne pre neho na tento účel.

Liečenie, odrobenie, odstránenie, techniky:

Upozornenie!!!
-Dole v komentároch privítam vaše techniky, rituáliky, ktoré vám pomohli a môžu pomôcť aj niekomu inému. Ak sa vám tu nechce písať a tu zverejňovať, napíšte mi do emailu :(janka@anjelska-pomoc.sk) a ja ich uverejním či už anonymne, alebo aj pod menom.
- Žiadna z týchto nasledujúcich techník nenahradzuje lekársku starostlivosť. Ako podporná technika však môže veľmi pomôcť. Pokiaľ sa stav nezlepšuje, navštívte lekára, môže ísť úplne o niečo iné. Vždy treba používať aj zdravý selský rozum a správne vyhodnotiť situáciu.

* dieťa - ihneď ako prídete domov a vidíte, že je nepokojné, plače = pretrieť jeho vlastnou ocikanou plienkou
*dieťa aj dospelý = bylinka "čistec" = uvariť čaj (stačí 1/2 pohára čaju a poumývať tvár, hlavne očká, dieťa môžete aj celé pretrieť trebárs gázou namočenou v čistci , alebo rukami namáčanými v tomto čaji. Môžete mu dať z neho aj vypiť  (ešte čistého, nepoužitého) stačí hlt, malému bábätku namočiť cumlík do čaju. Týmto sa robí čistenie aj zvnútra. Dospelý si poumýva tvár. V pohári  potom vidíme niečo ako pavučiny, zakalenie čaju, šlaminy, ak  urieknutie bolo.
* technika" 3 lyžice vody" (postihnutý robí sám, alebo za dieťa môže aj rodič, alebo niekto iný z rodiny)
    - zoberiete pohár, do ktorého odmeriate veľkou lyžicou 3 lyžice tak, aby boli lyžice plné, ale aby            nestekala voda
    - zavoláte si k sebe arch. Michaela, alebo Rafaela na pomoc a ochranu    
    - pohár s vodou zoberiete medzi obe ruky a požiadate vodu, aby sňala z vášho energetického poľa          urieknutie, alebo všetku negativitu (vlastnými slovami)
    - namočíte ukazovák a prostredník ľavej, pravej ruky a mokrými prstami si prejdete po očiach,                ušiach, srdci, ale i ľadvinách = môžete prejsť a pretrieť všade, kde dočiahnete . To isté môžete              urobiť aj opačnou rukou. Takto ukazovák a prostredník celkovo namočíte 3x a následnete                    pretriete uvedené miesta, kam dočiahnete.     
    - chytíte pohár so zvyšnou vodou do oboch rúk a poďakujete vode  ianjelov za pomoc a očistu.
    - teraz to najhlavnejšie - minúta pravdy: zoberiete tú istú lyžicu a budete z poháre odoberať                  naspäť 3 lyžice vody. Základom je naberať vodu tak, aby bola lyžica tak plná, ako keď ste vodu          na začiatku odmeriavali a dávali do pohára. Lyžice s vodou vylievate do umývadla, alebo WC.
    - Výsledok: ak ste z pohára odližicovali 3 lyžice plné a viac (až 5,5 lyžice môže byť)   boli ste                  urieknutí. Ak ste odlyžicovali menej ako 3 lyžice vody, ste O.K. a nič na vás nebolo. Logicky je            jasné, že keď odoberám vodu namáčaním prstov do nej, musí jej byť zákonite menej.
    -ak ste odlyžicovali viac ako 3 lyžice vody, je vhodné čistenie opakovať z čistou vodou a čistou              lyžicou, pokiaľ neklesne objem vody aspom na 3 lyžice. Ak sa tak nestane ani na 5x očisťovania,          je vhodné hĺbkové čistenie, cez iné techniky, napr: tu, kde sa na vás pozrieme komplexnejšie.
    - úľavu pocíti človek hneď, aj po prvom čistení . Viem o prípade, že malé dieťa 3 dni ležalo a stav         sa mu doslova zhoršoval z hodinu na hodinu. Už si nevedeli  rady, až zavolali sanitku. Keď okolo       domu nastala trma -vrma vyšla na cestu aj suseda z vedľajšieho domu dieťaťa a pýtala sa, že čo sa      u nich stalo. Rodičia dieťaťa povedali, že ich dcérka je na umretie z ničoho nič. Suseda im                    povedala, že nech donesú pomôcky vyššie uvedené (voda, pohár, lyžicu) urobila toto čistenie                  dievčatku.  Behom pár min. dievčatko začalo naberať spávnu farbu do tváre a pomaly sa vracal          život do nej.  Lekári boli sami prekvapení, aký nastal obrat. Dievčatko síce zobrali do nemocnice        na pozorovanie, ale na druhý deň bolo prepustené zdravé domov. Tu išlo trošku úplne nie o bežné        urieknutie, ale pomohla technika  "3lyžice vody " aj na to.

Teším sa na Vaše príbehy, techniky, či skúsenosti. Zaujímavé odmením.15/ Aj takto môže vypadať anjelská ochrana.

Publikoval v ♠ Moje príspevky-Novinky ·
Môj vlastný príbeh z dnešného rána (15.2.2016)
Idem ráno do práce a ako dopravný prostriedok použijem auto. Otvorím bránu, vložím veci do auta, všetko je O.K., kým nesadnem a nechcem naštartovať. Vkladám kľúč do spínacej skrinky a nie a nie ho tam vložiť, otočím ho v ruke z jednej a z druhej strany a nie a nie ho zasunúť. Nechápem...! Pripadám si ako v sne...spím?!...som hore?! chvíľami som mala pocit, že sa mi to sníva. Skúšam či kľúč funguje...stlačím...počujem "cuknutie" a auto sa zamkne.Takto to skúšam pár krát hore - dole... a konštatujem = elektrika je v poriadku, dokonca aj svetlá svietia....dokelu, čo tomu teda je???


Skúšam znova vložiť kľúč do spínacej skrinky ...a nič...akoby to kľúč z môjho auta ani nebol, spínacia skrinka odmieta kľúč prijať....ani len špičku. V tom ma napadlo, že budem meškať do práce , už to trvá pridlho - cca:13min. Teraz čo??? Vyšlem prosbu k arch.Michaelovi (ten si vie poradiť so všetkými technickými záležitosťami a prístrojmi) a idem do tašky po telefón, že si zavolám taxi, nakoľko bicykel je prepichnutý (ako zákon schválnosti) a už spletám a spájam všeliaké možnosti, čo a ako....
Sadám opäť k volantu že idem telefonovať a že ešte raz "skúsim"....vkladám kľúč do skrinky....a šup..je tam...úplne bez problémov, tak ako vždy pre tým...prebehnú mnou zimomriavky...nechápem....otočím kľúčom, naštartujem a užasnutá odchádzam. Rozmýšľam, čo to malo byť? Usmejem sa a posielam "ďakujem" do neba, nezvyknem len jedno, ale v eufórii ďakujem aj 10x. Takáto "porucha" sa mi nikdy ešte nestala. A teda, ak to bola porucha, mala zostať poruchou do odstránenia, nie?
Hneď však ako sa rozbieham mi prichádza informácia:  " Potrebovali sme Ťa  trošku zdržať, aby si sa nestretla s iným autom."
Trošku ma to šokuje, ale zvykla som si, že všetko má svoj význam. Nikdy sa nedozviem, čo sa mi malo stať, ale som rada, že som sa o tom nepresvedčila na vlastnej koži.
Viem, že som pod "anjelskou ochranou" a vždy v bezpečí, mám to tak nastavené, že ak by mi niekde niečo vážne hrozilo, nech tomu zabránia.Samozrejme pokiaľ nenadišiel môj čas na odchod, alebo pokiaľ tá situácia, ktorá sa má udiať nie je mojou skúškou a teda ju treba "absolvovať"
Ako vidíte, aj takto môže vypadať "ochrana z hora" .
Prajem vám pekný a úspešný týždeň a verte, že aj vy ste chránení...
P.S. do práce som prišla na minútu presne....
s láskou Janka
14,Buďte za každých okolností čestní

Publikoval v ♠ Moje príspevky-Novinky ·
Z klientskej praxe:
....tak si zbytočne komplikujeme život svojim konaním, aj keď dopredu vieme, že raz ponesieme za svoje činy zodpovednosť a dôsledky...
Jedná sa častokrát o chvíľkové pobláznenie, ktoré potrvá mesiac, dva, či jeden rok a my vsádzame za to desaťročia vzťahu, celkom harmonického, alebo naše deti, rodinu, či prácu -ale nudíme sa ! Miesto toho, aby sme čosi poriešili a našli príčinu, alebo rozdúchali opäť iskru - necháme sa poblázniť fatamorgánou pocitu šťastia, lásky, ktorá  je silnejšia. Nepozeráme naľavo-napravo, tvárime sa doma, že všetko je O.K.
Samozrejme nejdem moralizovať, ani zatracovať nové vzťahy, ktoré takto vzniknú (veď nejako ten nový vzťah musí vzniknúť), ale buďme úprimní, čestní k svojim blízkym, ale hlavne k sebe!
Skúsme sa vžiť do situácie, keby to bolo naopak... určite by sme dlhodobým klamaním partnera neboli nadšení. Áno stáva sa, že sa jednoducho zamilujeme, čo sa samozrejme moc asi ovplyvniť nedá, ale buďme aspom čestní a úprimní, lebo v konečnom dôsledku najviac zradíme samých seba...

Janka♥13,Obzretie sa za letom

Publikoval v ♠ Moje príspevky-Novinky ·

Milí návštevníci stránok,
-máme pomaličky, ale iste po lete.Verím, že nevhupneme prirýchlo do zimy, ale užijeme si krásnu, teplú a slnkom zaliatu jeseň.

Tento rok  priniesol hodne zmien, nie len mojich osobných, ale aj spoločenských a hlavne celovesmírnych. Je už vidieť, ako sa vôkol nás dejú zmeny a ako sa celý "náš" svet a planéta i celý vesmír posúva stále viac a viac k "Láske".
Temnota a tma stráca nad nami už svoju moc a už je dostatočne veľa ľudí, aby sme to zvládli...

Počet ľudí, ktorí sa vydali na cestu "Svetla", sa stále viac a viac zväčšuje, Aj mne bolo umožnené, aby som aj  ja prostredníctvom seminárov pridala ruku k dielu tým, že pomôžem mnohým ľuďom sa rozpomenúť na to, kto sú, prečo tu prišli  a pomôcť im uvedomiť si, že naozaj k šťastnému a k naplnenému životu nič iného nepotrebujú, len čistú bezpodmienečnú lásku. K tomu sa pridá zdravá pokora a úcta a hneď sa nám inak dýcha, náš život naberie iný smer ♥.
V lete sme mali dva anjelske jednodňové semináre na trénovanie anjelského (automatického) písma a jeden zameraný na aplikáciu telových a ušných sviečok.
Tento - uplynulý víkend (28.-30.9.2018) sme prežili krásne 3 dni v slnkom zaliatom Mojtíne .Aj keď noci tu boli už mrazivé, večery v kruhu 9 žien a nejakých duší☺ boli príjemné, veselé i poučné.
Stretla sa výborná skupina , ktorá bola v marci na "1" -tke a teraz na pokračovaní a prehĺbení svojich schopností a uvedomenie si svojich možností na "2."-ke.
Dievčatá si znova pripomenuli, aké je dôležité pre ne, i pre našu krásnu  matku Zem, aby kráčali životom cestou Svetla, Lásky, Harmónie, Aby svetlo v sebe zažali a šírili ho ďalej vo svojich rodinách, zamestnaniach, mestách i dedinách.
Život cez techniky, ktoré v sebe znovuobjavia, ktoré im boli buď odobrané, alebo nami z rôznych nepríjemných dôvodov potlačené a popreté, sa zľahčí, zjednoduší a naplní nás, dá nám nádej  a možnosti , ktoré nám vždy patrili a prináležali tak, aby sme si tvorili život podľa svojich predstáv a nie ako nám to niekto káže a informáciami manipuluje.
Preto, ak váhate a rozmýšľate, či ísť na seminár, môžem vám povedať len toľko, pokiaľ to nevyskúšate, nedozviete sa  čo dokážete, schopnosti - písať cez automaické písmo, pracovať na očisťovaní  seba, svojich príbytkoch  cez kyvadlo a prikladať sviečky či už telové, alebo ušné - má každý jeden z nás, nikto nie je tým vyvoleným, preto sa netreba podceňovať, ale radšej treba prísť a vyskúšať. Najvyššie bytosti Svetla vítajú všetkých, ktorí sa vydajú cestou Svetla, v snahe svetlo šíriť... Máte na to plné právo a Božie(Vesmírne) požehnanie, anjelsku pomoc a podporu.


     Info o seminároch  : TU
12, Odkaz pre mňa...

Publikoval v ♠ Moje príspevky-Novinky ·
Keď dávaš viacej, ako prijímaš, do nerovnováhy príjmu a výdaju sa dostávaš. Uvedom si moja, že nie všetci, takto dostávajúci , za to stoja. Častokrát proti Tebe broja.Neprajníctvo a závisť je nepekná vlastnosť, raz ich to dobehne, už toho bolo dosť!!!Zatvoria si hojnosti most. Chráň si svoje energie, schopnosti, trénovala si ich desaťročia, nič sa nedá predbehnúť, skúsenosti treba tréningom nadobudnúť. Urýchlenie bez nepochopenia konkrétnej situácie,či  preskočenie problému, spôsobí len ďalšie blokády, zastavenie a nedôveru.
Chráň si svoje energie, skúsenosti a schopnosti, nevydávaj viac ako dostávaš, nemíňaj ich z prílišnej dôvery a o človeku nevedomosti.
Kto z úprimného, pokorného ♥ dáva, tomu sa ešte viacej  šťastia a úspechu dostáva, ale len pokiaľ viacej nedáva, ako dostáva... Niekedy hádžeš perly naspäť do mora, v domnení, že more sa o ne postará. Akonáhle však svoje energie pre nevedomých, so zavretým srdcom míňaš, do disharmónie sa dostávaš a navnivoč energie míňaš, seba vyčerpávaš a ponaučenie - výchovné vzápätí dostávaš.
Tvoje energie boli priveľmi otvorené, nevyžiadané rady i dobré nápady - nepochopené, egom iných nevďačnosťou pošliapané...
"Pamätaj Ty a vy ostatní, vesmírne zákony platia pre každého bez výnimky, každý dostane odmenu v zmysle: čo vyšleš vráti sa späť, či chceš, alebo nechceš."
Aj keď mi to dlhšie trvalo, pochopenie a uvedomenie nastalo, pravda a nemilé prekvapenie z podvedomia do vedomia na povrch vyplávalo....      "Milujem Ťa - Prosím, odpusti mi -   Ospravedlňujem sa Ti  -  Ďakujem Ti ! "

arch.Michael, Rafael, Uriel11, Anjelské semináre - a ich dosah.

Publikoval v ♠ Moje príspevky-Novinky ·
Od augusta 2017 som začala prostredníctvom seminárov ľuďom odovzdávať to, čo viem, že to funguje a čím si budú môcť pomôcť v bežnom živote, či už vo svojom súkromnom, alebo aj  vo svojich rodinách. Tieto semináre sú založené na praktických ukážkach, kde si každý jeden účastník má možnosť na vlastnej koži, či na vlastnom tele vyskúšať účinnosť rôznych techník, pomôcok, rituálov - ako čo funguje.

Je dôležité si uvedomiť, že práca s kyvadlom, či práca s automatickým písmom, nie je pre žiadneho účastníka niečo nové. Ide všetko o techniky a schopnosti, ktoré už dávno pozná, bežne ich využíval v minulých životoch, za čo bol častokrát odsúdený na smrť a preto tieto schopnosti a techniky, boli z takéhoto bolestného  dôvodu a prežitia, zatlačené do tmavého kúta svojej duše.  Preto si dovolím tvrdiť, že tieto schopnosti nie sú výsadou len niektorých ľudí, ale dokáže to každý ,kto prejaví záujem, či ochotu. Každý jeden z vás, si tým nespočetne krát prešiel a teda stačí sa len rozpamätať a oprášiť vedomosti, ktoré tam sú a ktoré sa pýtajú opäť na denné svetlo, pretože duša človeka po nich túži, lebo vie, že vám môžu pomôcť zlepšiť život, obohatiť vzťahy a hlavne byť poslom Svetla, Lásky, Harmónie. Naša Zem a celý Vesmír potrebuje šíriť Lásku a Svetlo, pretože tmy tu už bolo dosť. Jedine šírením Lásky máme šancu...

Prosím uvedomte si,  že ja nikoho neučím nič nové,  ja viem len to, čo aj vy, len už som to zobudila , vyhrabala z tmavej pivnice a teraz pomôžem to zobudiť a oprášiť aj u vás.

Cez tieto schopnosti si človek uvedomí, že má možnosť a aj by mal prevziať zodpovednosť za svoj život , pretože dôjde k poznaniu že všetko je inak, že svoj život má právo si ovládnuť sám a rozhodovať o ňom sám a nie aby  iní rozhodovali o tom čo má a nemá robiť, čo môže a nemôže konať a že sa má takto a takto správať.  Zlepší sa mu intuícia, prehĺbi sa spojenie so svojou božskou podstatou, uvedomí si, že svoje GPS má v sebe vo svojom srdci a keď pár krát "poslúchne " svoju intuíciu, ktorá sa nikdy nemýli, nebude sa stačiť čudovať, ako sa mu život zmení k lepšiemu, ako sa mu život skľudní, zharmonizuje, vylepší...A zase je to práca na sebe, túto prácu uvedomenia, pokusov -omylov nikto iný za vás neurobí.

Ak si každý jeden z nás uvedomí, že iba ja mám právo rozhodnúť čo chcem, že už sa nenechám politikom, štátom, lekárom, rodine, deťom, či náboženstvom manipulovať a nenechám si vymývať mozog, že takto je to dobré a takto sa to patrí, ale prevezmem zodpovednosť za svoj život, za to čo sa mi v ňom deje, za to ako sa mi darí v práci, v rodine, vo vzťahoch, za to, aké choroby som si pritiahol a že každá jedna choroba je vlastne pre mňa darom, pretože mi ukazuje kde v mojom živote nastala disharmónia, kde som niečo urobil  zle  a nekonal  v zmysle lásky a vychýlil som sa tak, že prestala prúdiť oboma smermi "láska". A keďže toto viem, tak budem vedieť aj ako to napraviť, čo si uvedomiť, komu odpustiť, čo treba  pochopiť...

Toto poznanie Ťa oslobodí, lebo si uvedmíš, že už nie si obeťou systému, ale tým, že prevezmeš zodpovednosť za všetko, čo sa Ti deje, tak si uvedomíš , že si vlastne jeho "TVORCA"  A ako budeš tvoriť, záleží len a len na tebe....Pretože si uvedomíš, akú veľkú silu má myšlienka a k nej pridaná emócia, potom si budeš dávať pozor, aby tvoje myšlienky boli čisté, pozitívne a plné lásky...
Aj k takémuto poznaniu a uvedomeniu, či prebudeniu môžete dospieť po týchto seminároch. Je však dôležité v technikách pokračovať aj doma a trénovať. Je to podobné ako s inými naučenými bežnými schopnosťami. napr.bicyklovanie, plávanie, šoférovanie - s každým jedným tréningom nastáva lepšie osvojenie, zdokonalovanie. A tak je to aj s písmom, či kyvadlom, alebo sviečkovaním. Keď nebudem používať to, alebo to, síce túto schopnosť už nestratím, ale po čase keď opäť sadnem na bicykel budem mať problém udržať rovnováhu.
Preto píšem aj tento príspevok a apelujem na vás - frekventanti: "Trénujte a neodhoďte skriptá či kyvadlá po týždni do kúta," bola by to veľká škoda, pretože máte v rukách techniky a možnosti na ovládnutie svojho života "cestou lásky". Spomeňte si ako sa vám darilo na seminári, akí ste boli nadšení, aká tam bola atmosféra, ako všetko fungovalo, nenechajte sa opäť pohltiť energiou bežných dní. Treba si uvedomiť, že ak chcem, aby sa mi v živote niečo zmenilo, mal by som niečo robiť inak ako doteraz.  To znamená, že pri týchto krokoch bol môj život takýto, tak musím zmeniť kroky na iné, aby aj môj život bol iný.

Chodiť zo seminára na seminár vám síce dá nové informácie a nové nadšenie na najbližší týždeň, ale ak nebudete trénovať aj túto novú techniku, vyvolá to u vás len znechutenie v zmysle: "mne nič nefunguje".  A ak sľubujú na seminároch rýchle výsledky, okamžité vyliečenie bez pochopenia príčiny, či nedajbože rýchle zbohatnutie, bez poznania, prečo hojnosť ku mne neprichádza, tak  by som veľmi zvážila komu to vlastne vystavujem svoj život, či energiu....

A vy, ktorí sa chystáte na môj seminár - veľmi sa na vás teším. Vedzte, že takýto seminár ste ešte nezažili, nie, že sa idem chváliť z pozície ega, ale všetky moje kroky, darčeky, podnety, nápady, slová =všetko mi prichádza cez anjelov, takže vedzte, že to nie ja som autor tohto seminára, ale anjeli a najvyššie bytosti Svetla, Lásky a Harmónie, ktorí presne vedia, kto príde na seminár, čo potrebuje vedieť, aké otázky položí, čo prežíva a aké posolstvo mu odovzdať a  ja sa niekedy nestačím čudovať...
Teším sa na stretnutie s vami priatelia

Janka -anjelska pomoc

10./ Spracovanie nefunkčných vzťahov

Publikoval v ♠ Moje príspevky-Novinky ·
10.  /Skúsenosti z praxe...
Čo sa to deje? Všetko nefunkčné z minulosti  i súčasnosti sa nám vracia na doriešenie. -vzťahy, ktoré zostali "vysieť" treba doriešiť...
Takto nejako by som vyjadrila situácie, udalosti a skúsenosti moje i mojich klientov, ktorí prichádzajú z otázkou: "Čo sa to deje?"
Je "deviatkový rok" . Deviatka je všeobecne známa, že ak ten,-ktorý rok je pod jej vládou, tak v tomto roku dochádza k mnohému ukončovaniu na všetkých úrovniach.
Negatívne sa má transformovať na niečo zmysluplnejšie, pozitívne.
Toto sa deje nie len v malom merítku t.j. v ašich rodinách a životoch , ale aj v celosvetovom rozsahu ale taktiež  i celovesmírnom... ☺
To znamená: * vzťahy každého druhu (pracovné, partnerské , rodinné, kamarátske ale i politické .....) potrebujú byť "čisté".
Ak  žijete vo vzťahu , ktorý už ide iba zo zotrvačnosti, buďte si istí, že tento rok ho sakra preverí.
Ak máte kamarátku, s ktorou Ste pre napr. isté výhody , alebo len preto, že inú nemáte, tak rátajte že v tomto roku sa priateľstvo preverí od základov.
Ak mám klientku, ktorá má iba jednu otázku, ktorú riešime aj hodinu a má pocit, že by som jej mala robiť zadarmo, lebo som dostala dar od Boha, tak určite aj v tomto vzťahu - nevzťahu príde previerka.
                                                                        *************
Ale prečo? Prečo všetko prechádza čistením, tranformáciou? No preto, lebo doba využívania, zneužívania týrania , manipulácie a všetkého toho negatívneho končí. Ľudia si začínajú uvedomovať, čo je to "pravda" a že s týmito ťažkým negatívnymi vibráciami a vyžarovaním ďaleko nezájdu, lebo zákon "príčiny a náasledku" ich dobehne a že takýto prázdny život na faloši, pretvárke, klamstve žiť už nechcú. Ľudia sa duchovne posúvajú na vyššiu úroveň, kde nie je miesto pre ťažké, negatívne vibrácie.
                                                                       *************
Alfa a omega, ako i ponaučenie z tohoto všetkého vyplýva a týka sa: "Lásky" , "Sebahodnoty" , "Sebaocennenia" , "Úcty", "Pokory" .

                                                                        *************
Totiž, nikto nie je povinný znášať maniere niekoho, ktorý nemá o pokore, láske, úcte ani šajnu. Kto sa neustále snaží zo všetkého a z každého len vytrieskať výhody a niekto, kto sa cez manipuláciu, nadradenosť a arogantnosť  snaží posilniť svoje ego, mať pocit falošnej moci a myslí si, že to je láska  a ani si to neuvedomuje, ako sebe a iným škodí, ako si tým zanáša svoju dušu.

Našou úlohou je túto neúprimnosť rozpoznať, precítiť  cez svoje ♥ a uvedomiť si, či si naozaj vážim samú seba, keď si nechám sám sebe niekým iným ubližovať, manipulovať, ponižovať sa, či dokonca na sebe páchať fyzické, či psychické násilie?
A poviem vám, častokrát najťažšie ubližovanie si necháme robiť práve od našich najbližších, ktorých máme radi, ktorých sa bojíme, že stratíme ich kvázi "lásku", ktorí sa o nás , že vraj starajú, ktorých máme poslúchať, ktorým sme prísahali vernosť až do smrti, ktorým máme byť vďační, lebo sú to naši blízki, s ktorými sa máme snažiť vychádzať, lebo sa to patrí, lebo sú takí a onakí....

Takže ak budete do konca roka ešte konfrontovaní nejakými podobnými emóciami s niekým na kom vám možno veľmi záleží, vedzte, že práve v tomto vzťahu je niečo, čo treba poriešiť, uvedomiť si, či spracovať. Ak by to tak nebolo, tieto nepríjemné situácie by sa nediali. A určite pôjde o niečo, čo súvisí s bezpodmienečnou láskou, úctou, sebahodnotou a pod.
Tu si treba uvedomiť jednu zásadnú vec.
že ja ako človek, ktorému to vadí, nemôžem chcieť, aby sa zmenil ten, čo mi spôsobuje bolesť, poníženie,trápenie...

Jedine môžem zmeniť samého seba !!!
Ak ja zmením svoj postoj k tomuto človeku tým, že mu jednoducho nedovolím aby mi spôsoboval tieto negatívne skúsenosti akýmkoľvek prijateľným spôsobom pre mňa, tak mám šancu na posun tohot vzťahu.A to buď tým, ž e si to tento človek uvedomí a poučí sa a prestane mi ubližovať, alebo sa teda naše cesty rozídu.
Uvedomím si, že ešte si seba na toľko vážim,aby som nedovolil, aby sa mi niečo také dialo, resp.aby mi tento  človek spôsoboval bolesť, poníženie, ublíženie. Prijmem plnú zodpovednosť z to, čo sa mi v živote deje.

Prajem veľa šťastia na vašej transformácii uvedomenia.
s úctou Janka ♥

9.Skúsenosť s energetickým (kódovaným) sprejom.

Publikoval v ♠ Moje príspevky-Novinky ·
Prikladám ďalší príbeh, aby Ste vedeli s čím sa dá pomôcť, na čo všetko môže byť energetický (kódovaný sprej) dobrý.

                                 ***************

Už asi 3 roky mám ako klientku jednu pani, zhodou okolností zdravotnú sestru.Jedného letného večera mi volá, že dcéra sa jej  v práci z ničoho nič zosypala a bola hospitalizovaná na psychiatrii.
Keďže bola pod dozorom lekárov a pod vplyvom ťažkých liekov z ktorých nebola prakticky pár dní  pri normálnom vedomí, nabila  som jej presne pre ňu kódované kvapky , na jej dátum narodenia. Anjeli vedia aké vibračné kódy treba vložiť do vody -ako nositeľku informácii , len treba na to použiť  niečie ruky...
Okrem iného som zistila, že v práci sa udialo niečo, čo uvedenú ženu úplne dorazilo a keďže toho všetkého už bolo dosť, telo si vypýtalo svoju daň a jednoducho vyplo...ale boli tam aj manipulatívne energie...
Moja klientka chodievala ku svojej dcére na návštevy a povedala som jej, aby sprej striekala pravidelne pri každej návšteve nad hlavu, alebo telo klientky. Po vystreknutí cez rozprašovač sa sprej rozptýli do šírky a prirodzene sadá na človeka a teda aj do aury, kde začne pôsobiť ako treba.
Hneď v prvý deň mi volala pani, že ako jej ho strekla nad hlavu a po dopade do aury a na telo sa dcéra začala krútiť ako had, mala neprítomný pohľad (ale to je prirodzené z liekov) a vydávala nezrozumiteľné zvuky.
Po chvíli všetko odoznelo....
Až sa jej zľakla. Všetko ale ustalo a viac krát sa to už nezopakovalo, skôr si všimla, že dcéra po streknutí  je stále viac a viac živšia v tvári, vrátila sa jej farba  na líca a nebola taká nepokojná.
No nečudujme sa, aké energie môžu byť na psychiatrii? Kedy to tam kto čistil? Koľko pacientov zomrelo na tej posteli? Aké zmeny vedomia spôsobujú ťažké antidepresíva?  Čo všetko sa pri strate vedomia na nás napojí? Uvedomujete si to????
Čo iné oddelenia, kde pacienti zomierajú, koľko blúdiacich duší sa motá po oddeleniach nemocnice, ktoré nevedia vôbec, že zomreli...
Buďte preto vedomí a vo svojom tele, či  vo svojom strede, keď vchádzate do nemocnice, na cintoríny, do barov, herní, krčiem, ale hlavne do nákupných centier, hypermarketov.... ani neviete, čo všetko si môžete doniesť domov so sebou. No a keď beriete na pivko so sebou svoje malé detičky, častokrát ešte v kočiariku, požiadajte ich anjelov aspom o ochranu, sú bezbranné, čisté a ušetríte sebe i deťom noci plné strachu a plaču, keď sa budú niečoho báť, či niečo vidieť.
Ak začnú nejaké divné prejavy, ochoriete, vidíte, či počujete niečo, či vaše dieťatko sa bojí, alebo plače... ak sa takéto niečo deje, nebojte sa mňa či niekoho, kto s tým pracuje kontaktovať, aby sme hneď , tak najskôr ako sa dá to vyriešili, jednak najskôr očistou a potom práve cez kódovaný sprej, či niečo iné, vás ochráni práve vtedy, keď nie ste v dobrej psychickej  pohode.

Stále opakujem: Najlepšou ochranou je udžiavať si svoje vysoké vibrácie lásky, svetla, harmónie....vtedy je vaša energia na vysokej  hladine a nie je jednoduché ju nabúrať...Byť jednoducho v pohode !

Kódovaný (energetický) sprej je môžné "nakódovať" na rôzne zámery.
* zdravie
* lásku
* hojnosť
* ochranu
* harmóniu
* prácu a pod.
* spravodlivosť

Ak máte pocit, že práve niečo takéto potrebujete, neváhajte ma  osloviť na email:  janka@anjelska-pomoc.sk
Každú konkrétnu žiadosť predebatujeme a nájdeme vhodné riešenie.

s úctou Janka  
8. Skúsenosť s energetickým náramkom

Publikoval v ♠ Moje príspevky-Novinky ·
8, Skúsenosti s energetickým náramkom.
...chápem toho dosť. Viem, že doba je náročná, ale aj výnimočná, nie je náhoda, že sme sa tu narodili, práve tu a teraz. Oslovila ma moja známa, s ktorou sme neustále v kontakte, takže viac menej viem o nej takmer všetko, niekedy aj viac ako treba...že má vo veľmi náročnej robote problém s ľuďmi ,ale hlavne so ženami, keďže kolektív je  prevažne ženský. Blíži sa koniec roka, ktorý býva v mnohých firmách spojený s prepúšťaním.Aj tu sa o niečom takom šušká,  aj keď nikto nevie presne kto a kedy. Táto moja známa je  celkom v pohode, nikoho nerieši, jednoducho si hladí svojho, čo samozrejme kole oči mnohým ľuďom, lebo nezapadá do bežných tabuliek, zaradení, či škrupulí. Snaží sa byť jednoducho sama sebou.... a keďže teda nevedia, čo majú od nej očakávať,  najradšej by sa jej mnohé zbavili, lebo nie je ľahko čitateľná a nevedia, čo za tým je. Je nepochopiteľné k čomu sa dokáže človek až znížiť, len aby mal navrch.Došlo to tak ďaleko, že dali na ňu niečo urobiť.Z ničoho nič sa z večera do rána vyhádzala červeným fľakmi, na koži. To už si aj ona uvedomila, že sa naozaj niečo deje a tak ma požiadala o pomoc. Poradila som jej čo má urobiť ,  ako  sa zablokovať voči útokom a odstránili sme energiu....a keďže mala už odo mňa energetický náramok na ochranu, požiadala ma o nový -konkrétne na túto záležitosť. Vie však, že je to len barlička.

Najlepšou ochranou pred útokmi je:  - držať si svoj stred, svoje vysoké vibrácie na vlnách Svetla,Lásky, Harmónie...

Tak som je ho nabila, aktivovala a hneď prvý deň mi volá, že tú najproblematickejšiu kolegyňu, to k nej vôbec nepustí, jednoducho sa k nej nedokáže priblížiť, za čo mi veľmi ďakovala...
Mám rada takéto spätné väzby od klientov a keďže viem, že to funguje a stojím si za tým čo robím, dávam vám ostatným do pozornosti, ak máte nejaký podobný problém, či už Vy, vaše dieťa, alebo niekto iný, či aj vaše zvieratko, kľudne sa obráťte na mňa, pozrieme sa na to a nájdeme vhodné riešenie, možno práve aj prostredníctvom  energetického náramku.

Upozornenie: Prosím budťe opatrní pri kúpe náramku niekde na tržnici, či v ezoterickom obchode, nakoľko neviete odkiaľ náramok pochádza, čo je v ňom - aká informácia nahratá. Uvedomte si, že kým sa dostane až k  vám,  koľkými energiami a rukami prejde, koľko odtlačkov energií v ňom zostane a to všetko vplýva na vás alebo nebodaj na vaše dieťatko a vy sa potom čudujete, prečo to dieťa je ešte horšie, prečo toľko plače ,viac ako pred tým, príp. prečo nefunguje, keď bolo písané, že má priťahovať hojnosť, lásku a pod.
s úctou Janka7 / Nová rubrika: "Zrnká múdrosti"

Publikoval v ♠ Moje príspevky-Novinky ·
-už sám názov za seba hovorí, o čom rubrika bude. Niekedy človek potrebuje povzbudenie, inokedy pomyselný posledný kúsok skladačky , niekto zase radu, nasmerovanie. Aj z  jednoduchých výrokov,  či myšlienok rôznych ľudí, či už mysliteľov, spisovateľov, alebo aj len kvázi obyčajne - neobyčajných ľudí, vzniknú múdrosti  v hodnote zlata...      
                                                              čítaj:  TUPre človeka, ktorý sa hľadá, ktorý tápe, ktorý je v ťažkej životnej situácii ... a pod., môže byť práve takáta myšlienka, či múdrosť  -záchytným bodom, svetlom nádeje, či cestou riešenia.
Ak máte nejaké múdre, neobyčajné, či inak zaujímavé príslovia, výroky, či nejaké výstižné vety,  pošlite mi, rada uverejním, alebo napíšte do komentárov nižšie. Zaujímavé odmením , výhra =  " kódované kvapky" podľa vlastného výberu.
Krásny májový deň praje Janka

6 / Mayský kalendár

Publikoval v ♠ Moje príspevky-Novinky ·
Vážení a milí, od dnešného dňa budem každý deň, podľa svojich možností a schopností pridávať a zdielať mayský kalendár, ktorý vám pomôže sa naladiť na energiu toho, ktorého dňa. Uvedomiť si prečo to alebo ono je témou tohto dňa.
                                
                                    TU


....citujem:

"Hlavním cílem a smyslem práce s Posvátným Mayským kalendářem a s osobním Mayským kalendářem ( mayská matrice dne narození ) je transformace energie Stínu v energie Světelného pólu. Pracuje na energetické úrovni, nikoliv na logice. Naladěním se na denní energie jsme otevřeni schopnosti objevovat, otevřít se a růst. Neustále pulsujeme – stěhujeme se do vyšších aktuálních energetických úrovní – to je transformační růst. Uzdravování probíhá na nejhlubších úrovních podvědomí."

prevzaté z: http://mayskykalendar.blogspot.sk

veľa šťastia , úspechov v procese  sebapoznania a pochopenia....želá Janka

5/ ...len jedna otázka.

Publikoval v ♠ Moje príspevky-Novinky ·
Milí moji priatelia, čitatelia, návštevníci stránok, záujemci o moje služby.
Veľmi si vážim vášho záujmu o moje služby, o články, ktoré zdieľam, informácie, ktoré  poskytujem  ako i rady, ktoré pre vás dostávam.
Veľmi často sa mi v poslednej dobe stáva, že často moji klienti - tí  s ktorými som v kontakte už dlhšie, ale i tí noví,  mi zavolajú na telefón a okamžite odo mňa chcú výklad typu : "len jednu otázku", že ma to nezdrží viac ako 5 min. -


ja by som veľmi rada okamžite pomohla, ale naozaj nie je v mojich silách a možnostiach byť vždy a za každých okolností k dispozícii. Prosím pochopte, ja mám tiež svoju rodinu, žijem svoj život, môžem mať prácu, môžem oddychovať, zrovna mať konzultáciu, alebo pracujem na čistení - telefón väčšinou zdvihnem a ohlásim sa, ale nečakajte prosím odo mňa okamžité výklady, hneď na počkanie. Dobre viete tí, ktorí ma poznáte a spolu pracujeme, že vždy dám viac, (niekedy aj  30- 45 min naviac) ako máme dohodnutý čas, snažím sa dať vždy maximum čo môžem dať, pridať milé slovo, povzbudenie, radu,  ale nečakajte prosím, že keď zavoláte, okamžite budem robiť výklad, veď je to len 5 min. Aby som zodpovedne a poctivo pristupovala k odpovediam pre vás, je potrebné sa na energiu človeka napojiť a to keď momentálne pracujem na niekom inom - sa musím od neho odpojiť a na vás napojiť. Takže nie je to všetko tak jednoznačné, ako sa na prvý pohľad jednoduché zdá.
Ďalšia vec, keby som niečo podobné robila tak ako ma o to žiadate a denne sa mi to stane aj 5 x, tak potom nebudem mať dostatok času sa venovať klientom, ktorí sú trpezliví, ktorí si zaplatili a čakajú, že dodržím termín.Takže ako oni k tomu prídu, keď čakajú trpezlivo, častokrát aj týždeň ???  Bolo by nefér voči ostatným robiť nepredpokladane mimo poradia, nemyslíte ???

Ak bude záujem pripravujem v najbližšej dobe, že vypíšem termín a presný čas od kedy do kedy mi môžete volať a klásť jednoduché otázky a ja budem na ne odpovedať, aj na počkanie, Popritom sa však nebudem venovať ničomu inému  len klientom na telefón.

Takže píšte  do komentárov , alebo do emailu váš záujem o niečo podobné  a podľa toho sa zariadim.
Ďakujem za vašu priazeň, pochopenie a teším sa na vaše otázky, názory a pripomienky.
Ďakujem všetkým za povzbudenia, nápady a príspevky. Veľmi si vážim vaše názory a spätnú väzbu.

Všetkým prispievateľom ďakujem a spomedzi všetkých vyžrebujem jedného, ktorý dostane darček v podobe výkladu na jednu otázku...

s láskou Janka

4/ Pridané do eshopu: "karty"

Publikoval v ♠ Moje príspevky-Novinky ·
                                                           


Pridané do eshopu:
Nepoužívané karty "Orákulum vizí"
cena: 12.-€
Klikni3/ Novinky-akcie-služby

Publikoval v ♠ Moje príspevky-Novinky ·
V tejto kolonke vás budem, milí návštevníci informovať, čo je "nové" na stránkach a to  napr: čo bolo pridané do eshopu, do služieb, pripravované akcie a súťaže, semináre, či služby, alebo doporučenia....
Stačí v úvode kliknúť na novinky a dostanete sa až sem.
Janka♥

1/ Privítanie.

Publikoval v ♠ Moje príspevky-Novinky ·
Môj prvý príspevok sa bude týkať poďakovania vám - milí návštevníci, čitatelia i priatelia a tak isto i anjelom, Bohu (Vesmíru), mojej rodine, známym i sama sebe, že som došla až sem a že som všetko s vašou pomocou zvládla a dnes 14.2.2016. môžem slávnostne otvoriť a spustiť moje vlastné webové stránky.
Zvlásť veľké poďakovanie patrí jednej osôbke, veľmi šikovnej mladej žene a mamičke Martinke Homerovej, ktorá mi veľmi veľa pomohla, aby sa stránky vôbec spustili. Má znalosti v oblasti redakčných systémov, webhostingu, či domén, ktoré nemajú ani niektorí muži , ktorí s týmito vecami pracujú. A to verte, viem o čom hovorím.
Ak by sa náhodou vyskytol nejaký problém, že by niečo nefungovalo, alebo som vás dlhšie po objednávke nekontaktovala, alebo čokoľvek s čím by ste si nevedeli dať rady, neváhajte ma kontaktovať, či už emailom, alebo aj telefonicky. Ďakujem za pochopenie.
Prajem nám všetkým, aby sa nám tu dobre prebývalo, spokojných ľudí pribúdalo, na bytosti Svetla, Lásky, Harmónie sa nezabúdalo  a všetkých k čoraz väčšej Láske bez podmienok smerovalo.
Veľa šťastia... želá Janka

Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky