Žena jedla ráno lyžicu medu a škorice. - Blog-články anjelskej pomoci - Anjelská pomoc

Hľadaj
Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

Žena jedla ráno lyžicu medu a škorice.

Publikoval v Zdravie-recepty ·
Neuveríte, aké sú výsledky!

Med poznáme všetci a takmer všetci ho používame. Dávame si med do čaju alebo ho využívame v kuchyni. Jeho blahodarné účinky ale vyniknú, až sa naučíte med správne používať!

 
Spojenie medu a škorice má hneď niekoľko pozitívnych účinkov na naše zdravie. Najväčší účinky má na tráviacu sústavu (gastrointesinální trakt) (tráviacu sústavu) a celkovo na celej zažívanie.

Spojenie týchto dvoch zázrakov našej prírody pomáha zatočiť s toxíny v našom tele a tiež s niektorými parazitmi, ktoré nám spôsobujú problémy.

Med je dobrým pomocníkom pri chudnutí. Najskôr sa vám ľahko stiahne žalúdok, prečistia sa črevá a po týždni už v oblasti pásu uvidíte prvé pozitívne výsledky.

Ak si chcete vylepšiť postavu a zintenzívniť spaľovania aj zažívanie, vyskúšajte túto týždenné kúru.


Budeme potrebovať
•1/2 lyžičky škorice
•1 lyžicu medu
•0,5 l vriacej vody

Postup
1.Do hrnca dáme vodu a necháme ju variť. Pridáme škoricu a na miernom ohni povaríme 10 minút. Vodu so škoricou odstavíme, zakryjeme utierkou a necháme zľahka vychladnúť. Až potom pridáme med.
2.Tento nápoj pijeme dvakrát denne. Pijeme ho vždy ráno pred raňajkami a večer tesne pred spaním. Do nápoja nepridávajte žiadne ďalšie zložky a dbajte na to, aby bol med tej najlepšej kvality.

Med so škoricou pomáha stabilizovať hladinu cukru v našej krvi. Zrýchľuje váš metabolizmus. Výrazne sa vám zlepší trávenie, potlačí sa chuť na sladké a zárove% n med funguje preventívne ako „tukožrútom“.

Žiadne komentáre


Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky